بحران آب در گچساران جدی است

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد از خطر بحران آب در گچساران با افت ۲۰ متری چاه‌های آب خبر داد.

یادداشت آموزشی؛ افطار خود را با نوشیدن آب سرد شروع نکنید!/ توصیه های تغذیه ای در ماه مبارک رمضان

روزه آثار بهداشتی ودرمانی زیادی دارد، قرآن فلسفه تشریع روزه را قرار دادن انسان در مسیر دستیابی به تقوا معرفی می کند، اگرچه فلسفه تشریع این حکم، بسیار بالاتر از این فواید جانبی است و شخص مؤمن برای اطاعت امر خدا روزه می گیرد اما علاوه بر برکات معنوی آن، از فوائد جسمی – روانی روزه نیز بهره مند می شود.

تشریح آخرین وضعیت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/ جذب دانشجوی تخصص جراحی عمومی و زنان و زایمان/ گسترش مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه وظیفه حوزه‌ی آموزش، صرفا تعلیم و تربیت دانشجو نیست؛ گفت: رسالت اصلی این حوزه تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص، اخلاق مدار و کارآمد در حیطه علوم پزشکی و پیراپزشکی در جهت ارتقای سلامت جامعه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و باکیفیت است.

کارنامه دولت در حوزه مطبوعات درخشان است/واگذاری مسوولیت صدور مجوز کتاب به استان ها

سخنگو و معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کارنامه دولت در حوزه مطبوعات و رسانه درخصوص نظارت محتوایی، توسعه کمی و حمایت از فعالان این عرصه درخشان است. به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی سلام دنا؛ دکتر حسین نوش آبادی درگفت وگو با خبرنگاران در بوشهر افزود: دولت

علت و علائم کمردرد از دیدگاه طب سنتی

یک متخصص طب سنتی علائم انواع کمردرد را بیان کرد و گفت: علت کمردرد یا به دلیل سوء مزاج ساده، سوء مزاج بلغمی و تجمع باد در کمر است و گاهی نیز به دلیل بیماری‌های کلیوی و ریوی ایجاد می‌شود.

علائم و نشانه‌های کبد چرب

یک فوق تخصص گوارش و کبد علائم و نشانه‌های کبد چرب را تشریح کرد و گفت: خستگی و احساس ناراحتی و درد مختصر در قسمت فوقانی سمت راست شکم، درد شکم، تهوع، استفراغ، بزرگی کبد و زردی از علائم کبد چرب هستند.

رتبه اول استان در تهیه طرح هادی

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه برای مام روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان طرح هادی تهیه شده است، گفت: این استان در این راستا مقام اول کشوری را کسب کرده است.

آخرین اخبار

css.php