علیه نهادهای استفاده‌کننده از تلگرام در امور اداری، اعلام جرم می‌شود

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: اگر مطلع شویم برخی از نهادها در امور اداری‌شان از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می کنند قطعا علیه‌شان اعلام جرم خواهد شد و به طور جدی با آنها برخورد می شود.

دستگیری عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد/رصد شبانه‌روزی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه فتح این استان عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی دستگیر شدند.

فیلتر تلگرام؛ این بار در بحرین

رژیم آل خلیفه سرویس پیام‌رسان تلگرام را که یکی از راهکارهای ارتباطی مورد توجه رسانه های آزاد و گروه های مخالف در این کشور است مسدود کرد.

تهدید به قتل در تلگرام/ خواستگار کینه جو به دام افتاد

سرهنگ محمدنژاد در پایان هشدار داد: در صورت عضویت در شبکه های اجتماعی از برقراری ارتباط با افراد غریبه اجتناب کنید و به فرزندان خود بیاموزید به درخواست کاربرانی که نمی‌شناسند، پاسخ ندهند و تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را برای دیگران ارسال نکنند.

از دو تلگرام بر روی آیفون خود همزمان استفاده کنید + آموزش

تلگرام را می‌توان به عنوان بزرگترین پلتفرم چت در ایران دانست ، همواره این تلفن هوشمند بیش از ۱۰۰ میلیون کاربران فعال ماهانه در کل دنیا داشته که پیام‌های رد و بدل شده در طول روز در این اپلیکیشن بیش از ۱۷ میلیارد پیام می‌باشد.

آخرین اخبار

css.php