سوالات بی پاسخ استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد/ چه کسی باید پاسخگو باشد؟

فضای این روزها پس از انتشار خلاصه اسامی برخی افراد جذب شده؛ باعث شد بی اعتمادی هایی در بین مردم به وجود آمده و همه منتظرند بالاخره مشخص شود آیا این اسامی درست است و چنین استخدام هایی حتی اگر در قالب نیروی شرکتی باشند، روند قانونی خود را طی کرده و یا اینگونه نیست و «افراد خاصی» توانستند از این فرصت ایجاد شده، نهایت استفاده را ببرند؟

از فردا(شنبه) آغاز ثبت نام استخدامی بانک مهر اقتصاد + شرایط و رشته ها

بانک مهر اقتصاد در نظر دارد به منظور تکمیل ظرفیت نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط زیر دعوت به عمل آورد تا پس از قبولی در آزمون کتبی و انجام سیر مراحل جذب (آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات پزشکی) و طی مراحل گزینش با این بانک به عنوان متصدی امور بانکی (تحویلدار) همکاری نمایند.

دوره استخدام مادام‌العمر تمام شده است/ شش مشکل بزرگ اقتصاد و راه حل آن

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اینکه دولت در صدد تدوین بسته سیاستی است که بتوان از تغییر شرایط عصر پساتوافق بهترین بهره‌برداری را داشت، عنوان کرد: نیروی کار باید بداند که امروز دوره استخدام مادام‌العمر به سر آمده است و عصر تکنولوژی و رقابت است.

نتایج آزمون استخدام پرستاری گچساران اعلام شد+اسامی و زمان تحویل مدارک

کمیته آزمون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با صدور اطلاعیه ای نتایج آزمون اسخدامی بیمارستان گچساران را به تعداد یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز رشته های شغلی در آزمون استخدام پیمانی خرداد ماه، جهت بررسی و تحویل مدارک اعلام نمود.

آخرین اخبار

css.php