کد خبر : 708
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸

منابع انسانی، ارزشمندترین منبع سازمان های امروزی هستند

منابع انسانی، ارزشمندترین منبع سازمان های امروزی هستند

وی با تأکید بر نقش پژوهش در توسعه و مبنا بودن آن در ایجاد تحولات ساختاری، زیر بنایی، عمران و توسعه اقتصادی و اجتماعی، گفت: در این راستای هشت مورد کارگروه پژوهش، تحول اداری و فناوری برگزار شد.

فاطمه محمدیان: معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: منابع انسانی ارزشمندترین منبع سازمان های امروزی به شمار می روند که به تصمیمات سازمانی شکل داده، مسائل و مشکلات سازمان را برطرف نموده و بهره وری را عینیت می بخشند.

 به گزارش ” سلام دنا” ، مجید محنایی با بیان اینکه اعتقاد داریم که سرمایه انسانی و مدیریت برتر، عامل و موجب توسعه است، افزود: آموزش نیروی انسانی دستگاه ها در قالب طرح های مختلف آموزشی در دستور کار قرار گرفته و در این مدت دوره های آموزشی متعدد برای کارکنان و جلسات منظم عقیدتی و فرهنگی مدیران  نیز برگزار شده است.

دوره های آموزشی ضمن خدمت در حال برگزاری است

وی افزود: در راستای توانمندسازی نیروی انسانی، دوره های آموزشی ضمن خدمت با اولویت واگذاری آموزش به بخش غیردولتی در حال برگزاری است که متناسب با میزان دوره های آموزشی گذرانده شده به کارمندان دولت با ارایه مستندات، مدرک تحصیلی معادل اعطا می شود.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استانداری، عدالت محوری در جذب نیرو، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی، بهبود معیارها و روزآمدی روش های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، پرهیز از اعمال روشهای سلیقه ای و غیرحرفه ای را از دیگر برنامه های در حال پیگیری این معاونت عنوان کرد.

وی با تأکید بر نقش پژوهش در توسعه و مبنا بودن آن در ایجاد تحولات ساختاری، زیر بنایی، عمران و توسعه اقتصادی و اجتماعی، گفت: در این راستای هشت مورد کارگروه پژوهش، تحول اداری و فناوری برگزار شد.

محنایی تصریح کرد: احصاء میزان اعتبار پژوهشی سال 92 به مبلغ 30 میلیارد ریال، تأکید به مدیران دستگاهها جهت هزینه کرد اصولی این اعتبار در راستای اجرای طرحهای پژوهشی، تحقیقاتی و فناوری استان و برگزاری جلسه با ذیحسابان دستگاهها با هدف تسریع در مصرف اعتبار پژوهشی، از دیگر اقدامات سه ماهه دولت تدبیر و امید در استان عنوان نمود.

خدمات دولتی قابل واگذاری،برون سپاری می شوند

محنایی با بیان ضرورت گسترش خدمات دولت الکترونیک با تأکید بر برون سپاری خدمات قابل ارایه دستگاه های اجرایی به صورت الکترونیکی و از طریق شبکه ملی اطلاعات، عنوان داشت: با توجه به لزوم برون سپاری تمامی خدمات اداری قابل ارایه و قابل واگذاری دستگاه ها به دفاتر پستی و پیشخوان خدمات دولت که توسط بخش های غیردولتی اعم از خصوصی یا تعاونی اداره می شوند، در این خصوص اقداماتی انجام شده است.

وی در پایان؛ تعریف شاخص های بهره وری در مجموعه استانداری به منظور ارزیابی صحیح روند انجام امور در چارچوب اهداف و روند دستیابی به آن ها، استفاده مؤثر از منابع ملموس و غیرملموس و ارتقاء کیفیت خدمات و سهولت دستیابی به اهداف در چارچوب مأموریتها را از دیگر فعالیت های صورت گرفته در این مدت اعلام کرد./محمدیان2

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خادم چهارشنبه , 2 بهمن 1392 - 16:40

باسلام و سپاس وتشکر از عزیزانی که برای اطلاع رسانی دراین پایگاه زخماتی را متقبل میشوند.موفق باشید

آخرین اخبار

css.php