کد خبر : 60757
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

سند آمایش سرزمین محور و مبنای همه تصمیمات استان باشد/ سند آمایش استان در فرصتی سه ماهه اصلاح شود

سند آمایش سرزمین محور و مبنای همه تصمیمات استان باشد/ سند آمایش استان در فرصتی سه ماهه اصلاح شود
نماینده عالی دولت در استان فارس از در نظر گرفتن فرصت ۳ماهه برای بازنگری سند آمایش سرزمین استان فارس به عنوان پیشنهاد دیگر خبر داد و گفت: در این مدت نظرات نمایندگان، فرمانداران، ائمه جمعه شهرستان ها، مدیران استان و معاونان استانداری اخذ و در بازنگری موارد لحاظ شود. ؛

استاندار فارس گفت: سند آمایش سرزمین باید مبنای تمام تصمیم گیری‌ها و محور اجرایی اقدامات باشد و در بازه زمانی ۳ تا ۴ماهه اصلاح شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با تاکید بر این مطلب که در بازنگری سند آمایش باید به پتانسیل هر شهرستان توجه شود، گفت: سند آمایش باید با بازنگری در توجه به پتانسیل ها باعث اجرای عدالت در منطقه و ناحیه و استان شود.
دکتر ایمانیه با تاکید بر اینکه پتانسیل های فرهنگی و ورزشی باید در سند آمایش مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد : پتانسیل های فرهنگی، ورزشی و قرآنی در ناحیه بندی شهرستان های استان در بازنگری سند آمایش توجه مدنظر باشد.
تقسیم استان به ۱۴ منطقه براساس تعداد نمایندگان در منطقه بندی سند آمایش سرزمین پیشنهاد دیگری بود که استاندار فارس به بیان آن پرداخت و گفت: براساس این منطقه بندی، نمایندگان می توانند در بازنگری سند، پتانسیل‌ها را مدنظر قرار دهند.
نماینده عالی دولت در استان فارس از در نظر گرفتن فرصت ۳ماهه برای بازنگری سند آمایش سرزمین استان فارس به عنوان پیشنهاد دیگر خبر داد و گفت: در این مدت نظرات نمایندگان، فرمانداران، ائمه جمعه شهرستان ها، مدیران استان و معاونان استانداری اخذ و در بازنگری موارد لحاظ شود.
 پایبندی به اجرای سند آمایش سرزمین به عنوان سیاستی اصلی در تمام تصمیم گیری های استان فارس موضوع دیگری بود که دکتر ایمانیه به آن تاکید کرد و گفت: این سند باید مبنای تمام تصمیم گیری ها  قرار گرفته و محور اجرایی اقدامات باشد و در بازه زمانی  3 تا ۴ماهه اصلاح گردد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

css.php