کد خبر : 60427
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

فراهم بودن زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در همه شهرک های صنعتی استان/هیچ واحد تولیدی به دلیل نداشتن زیرساخت تعطیل نشده است

فراهم بودن زیرساخت های لازم برای  سرمایه گذاری در همه شهرک های صنعتی استان/هیچ واحد تولیدی به دلیل نداشتن زیرساخت تعطیل نشده است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از واگذاری ۵۴ هکتار در قالب ۳۷ قرارداد به متقاضیان احداث واحدهای صنعتی و مجریان طرحهای صنعتی در ۹ ماه سال جاری خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد، سید هاشم موسوی در حاشیه بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان بویراحمد از آخرین


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از واگذاری ۵۴ هکتار در قالب ۳۷ قرارداد به متقاضیان احداث واحدهای صنعتی و مجریان طرحهای صنعتی در ۹ ماه سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد، سید هاشم موسوی در حاشیه بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان بویراحمد از آخرین اقدامات زیرساختی برای توسعه صنایع در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: رسالت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی فراهم نمودن زمین و زیرساختهای مناسب سرمایه گذاری بمنظور استقرار و احداث واحدهای تولیدی می باشد .

وی افزود : در سطح استان ۱۴ شهرک و ناحیه صنعتی عملیاتی که واگذاری در ۱۳ شهرک آن انجام شده و تعداد ۳۴۶ واحد تولیدی که عمدتا کوچک و متوسط ، مستقر هستند. تمامی ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی که عملیات واگذاری در آن انجام شده زیرساختهای مناسب سرمایه گذاری اعم از : آب برق گاز خیابان کشی و جدول کشی و … را دارا بوده به گونه ای هیچ واحد تولیدی به دلیل نداشتن زیرساخت تا کنون تعطیل نشده است .

موسوی ضمن درخواست همراهی تولیدکنندگان افزود : شهرک ها و نواحی صنعتی متعلق به واحد‌های تولیدی و خدماتی مستقر می باشد لذا از کلیه مدیران محترم واحدهای صنعتی و تولیدکنندگان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز درخواست می شود که ضمن انجام پیش بینی های لازم زیرساختی برای حفظ تولید خود نسبت به اطلاع رسانی به این شرکت درصورت بروز هرگونه مشکل در حیطه زیرساختهای شهرک در اسرع وقت اقدام نموده و به تبع این شرکت آمادگی کامل دارد در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع اشکالات و ایرادات احتمالی اقدام نماید .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در ادامه گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۴ هکتار زمین در قالب ۳۷ قرارداد به متقاضیان احداث واحدهای صنعتی و مجریان طرحهای صنعتی در سطح شهرک ها نواحی صنعتی واگذار شده است.

موسوی افزود : با توجه توپوگرافی کوهستانی استان و وضعیت اراضی در اختیار شهرک ها نواحی صنعتی نیاز مبرم تملک اراضی جدید و الحاق به شهر ک و نواحی صنعتی و همچنین پیش بینی بلندمدت برای تعریف عرصه های صنعتی منظور جذب و حمایت از امر سرمایه گذاری در استان بعنوان راهکار رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در بستر توسعه صنعتی را داریم که تحقق این مهم مستلزم همفزایی همکاری و همراهی تمامی متولیان امر علی الخصوص دستگاههای مرتبط همچون فرمانداریهای شهرستانها، منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی و دستگاه های خدمات رسان می باشد.

وی بیان کرد : از دیگر برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه توازن منطقه ای و استفاده از ظرفیت های بومی و منطقه ای برنامه ریزی و پیگیری بمنظور اختصاص زمین و احداث ۷ ناحیه صنعتی در ۷ شهرستان استان بوده تا از این منظر هم بتوان با جذب سرمایه های منطقه ای و بومی در هر اقلیم زمینه رشد و توسعه آن مناطق را ایجاد و آینده روشن آن چشم دوخت.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت : با توجه به آماده بودن زیرساخت ها و زمینه سرمایه گذاری در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی ضمن دعوت از فعالین اقتصادی و صنعتگران بمنظور استقرار و استفاده از این ظرفیتها، آمادگی داریم در سریعترین زمان نسبت به اختصاص زمین و زیرساخت مناسب با رعایت کامل ضوابط و شرایط ، همکاری و همراهی لازم را به انجام رسانیم.

☘️☘️

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

css.php