کد خبر : 59745
تاریخ انتشار : جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵

خبرهای خوش مدیر درمان تامین اجتماعی برای مردم استان؛

از افزایش تخت‌های بیمارستان شهدای گمنام یاسوج تا توسعه بیمارستان دهدشت

از افزایش تخت‌های بیمارستان شهدای گمنام یاسوج تا توسعه بیمارستان دهدشت

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از توسعه تخت‌های بیمارستان شهدای گمنام یاسوج خبر داد و گفت: بیمارستان شهدای گمنام هم‌اکنون در ۶۶ تخت به بیماران خدمات ارائه می‌دهد که به ۹۶ تخت ارتقاء می‌یابد. به گزارش سلام دنا؛ دکتر اصغر بهور در نشست خبری به مناسبت هفته دولت ضمن تبریک روز کارمند خدمت

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از توسعه تخت‌های بیمارستان شهدای گمنام یاسوج خبر داد و گفت: بیمارستان شهدای گمنام هم‌اکنون در ۶۶ تخت به بیماران خدمات ارائه می‌دهد که به ۹۶ تخت ارتقاء می‌یابد.

به گزارش سلام دنا؛ دکتر اصغر بهور در نشست خبری به مناسبت هفته دولت ضمن تبریک روز کارمند خدمت کارمندان و کارگزارن دولت بیان کرد : خط مشی امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای باید چراغ راه همه مدیران و کارکنان باشد.

هر گاه مدیران از مردم فاصله گرفتند آفت میشوند
وی در ادامه افزود : طریقت به جز خدمت خلق نیست ، مقامات اول انقلاب همچون شهیدان باهنر و رجایی با ساده زیستی ، پاکدستی و تدین و روحیه جهادی و انقلابی و مردمی در دل ها ماندگار شدند ، هر گاه مدیران از مردم فاصله گرفتند آفت میشوند و هرگاه در میان مردم بودند در دل ها ماندگار شدند و برای انقلاب و نظام باعث افتخارند
اصغر بهور یاد آور شد : مدیران و کارکنان اشرافی و لاکچری و دوتابعیتی برای مردم دلسوز نیستند چون مردمی نیستند.
مدیر درمان تامین اجتماعی ابراز کرد : در بحران کرونا ما به عنوان دومین تولید کننده درمان در کنار وزارت بهداشت مشغول خدمت هستیم در این راستا دو نوبت در اردیبهشت و مرداد اعزام پرستار به شهید جلیل داشتیم.
وی ضمن‌ تشکر از نمایندگان استان دکتر روشنفکر و حاج آقا موحد برای پیگیری و حمایت در تصویب سریع طرح ها گفت: سازمان تامین اجتماعی در سند استراتژیک خود که برنامه پنج سال است از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۴ در پی تبدیل به سازمانی پویا ،چابک و سلامت در ارائه تمامی خدمات اعم از خدمات الکترنیک ، درمانی و حفظ شان و کرامت ذی نفعان چه کارمندان منابع انسانی سازمان و چه بیمه شدگان است.
دکتر اصغر بهور بیان کرد: در حال حاضر بیمارستان شهدای گمنام یاسوج در بخش‌های داخلی، زنان و اطفال و جراحی خدمت ارائه می‌کند ضمن اینکه بخش‌های ارتوپدی، چشم‌پزشکی، جراحی مغز و اعصاب به بخش‌های بیمارستان اضافه می‌شود.
وی از رایگان شدن خدمات بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌هایی که فاقد مراکز تامین اجتماعی است خبر داد و گفت: داروخانه‌های تامین اجتماعی داروهای بیماران اورژانسی را پوشش می‌دهد.

کسب رتبه دوم نسخه الکترونیک توسط تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
دکتر بهور اظهار داشت: دفترچه های کاغذی تأمین اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد از اواخر سال ۹۹ حذف شد و ارائه خدمات از طریق کارت ملی انجام گرفت. این طرح در برخی استان ها با مشکلاتی مواجه شد، تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در این طرح موفق ظاهر شد.
مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ارزیابی کشوری، ‌تامین اجتماعی این استان رتبه دوم را در طرح سامانه ثبت نسخه الکترونیکی کشور به دست آورد.
اصغر بهور اظهار داشت: سیستم نسخه الکترونیک به روز رسانی می شود تا مشکلی در قطعی سیستم نباشد و به مردم ارایه خدمت شود. وی افزود: نهضت بزرگ الکترونیک و حذف نسخ کاغذی یکی از کارهای مهم سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان مستقیم و غیرمستقیم بوده است.
مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح های توسعه ای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان، تصریح کرد: نمایندگان استان و استاندار کمک بسیاری برای تحقق این مهم در شهرستان های مختلف استان انجام داده اند. بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند به چهار شکل تلفنی، اینترنتی، USSD، اپلیکیشن تامین از سیستم نوبت دهی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان استفاده کنند.
این مسئول بیان کرد: نحوه نوبت‌دهی تلفنی و اینترنتی مورد انتقاد مردم است که در تلاش برای به‌روز رسانی نوبت‌دهی تلفنی و اینترنتی هستیم، ضمن اینکه سامانه ۱۴۲۰ آماده رسیدگی به شکایات مردم است.
بهور با بیان اینکه ۳۲۸ هزار نفر از مردم استان معادل ۴۵ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه تامین قرار دارند، خاطرنشان کرد: از دولت جدید انتظار همکاری بیشتری داریم.

گچساران ظرفیت ایجاد یک بیمارستان۳۲ تختخوابی را دارد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت گچساران ظرفیت ایجاد و راه اندازی یک بیمارستان ۳۲ تختخوابی را دارد.
اصغر بهور افزود: بیمارستان ۶۶ تختخوابی شهدای گمنام یاسوج توسعه می یابد، هم اکنون در مرحله برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است که با کمک نماینده بویراحمد، دنا و مارگون طی دوسال به ۹۶ تختخواب تبدیل می شود.
وی اظهار کرد: این بیمارستان دارای بخش های داخلی، جراحی، اطفال، زنان، ارتوپدی، چشم پزشکی، جراح مغز و اعصاب و کلیه و نمونه برداری تیروئید است.
مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هم اکنون در این بیمارستان ۵ پزشک فوق تخصص فعالیت می کنند، تنها حراج عمومی زن و تنها فوق تخصص نوزادان در این بیمارستان مشغول بکار هستند.
بهور تصریح کرد: شهر دهدشت که شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده را با جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر پوشش می دهد با کمبود تخت بستری مواجه شده و پس از ۲۵ سال همچنان درمانگاه تامین اجتماعی دارد که با پیگیری‌های و حمایت های نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی درمانگاه این شهر به پلی کلینیک تخصصی تبدیل می شود.
وی ادامه داد: همچنین بعلت کمبود تخت بیمارستانی در این شهر تامین اجتماعی در توسعه تخت بستری بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از ۲۴۰ تخت به ۳۴۰ تخت با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان مشارکت می کند.
مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: شهرستان گچساران ۹۲ هزار بیمه شده تامین اجتماعی دارد که با پیگیری و کمک نماینده گچساران و باشت با توجه به تعداد بیمه شده ظرفیت ایجاد و راه اندازی یک بیمارستان ۳۲ تختخوابی را دارد.
بهور اظهار کرد: پلی کلینیک تخصصی شهرستان گچساران در حال ساخت است قرار بود تیرماه ۹۸ تحویل داده شود اما تا تیرماه ۱۴۰۰ هم تحویل داده نشد. وی افزود: هم اکنون ۹۷ و نیم درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بخشی از کار های آن شامل فناوری اطلاعات و دوربین های مدار بسته مانده است و شهریور ماه ۱۴۰۰ تحویل داده می شود و بهره برداری خواهد رسید.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۹ شهر استان کهگیلویه و بویراحمد شامل چرام، سی سخت، لنده، باشت، قلعه رئیسی، دیشموک، سوق، لوداب و مارگون تامین اجتماعی مراکز بستری ندارد خدمات رایگان از سوی خانه بهداشت ها و مراکز درمانی و درمانگاه های این شهرها به بیمه شده های تامین اجتماعی ارائه می شود.
بهور بیان کرد: ۳۲۸ هزار بیمه شده تامین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که این میزان ۴۵ درصد جمعیت استان را شامل می‌شود.

توسعه بیمارستان امام خمینی دهدشت با مشارکت درمان تامین اجتماعی
وی در خصوص اقدامات در حوزه کهگیلویه نیر بیان کرد : درمانگاه امام خمینی با ۲۵ سال سابقه و۱۸۰ تختخواب به ۲۴۰ تختخواب رسید که چهار شهرستان لنده، بهمئی ،چرام و کهگیلویه را تغدیه می کرد و همینطور باحمایت و پیگرها به پلی کلینگ تخصصی ۳۴۰ تختخوابه از طریق مشارکت ما با دانشگاه رسید.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت : در حوزه گچساران با وجود شهر بیمه ای با ۹۲ هزار بیمه شده انتظار می رفت علاوه بر ۳ بیمارستان دانشگاه یه بیمارستان تامین اجتماعی داشته باشند
پلی کلنیک شهر تیر سال ۹۶ شروع و تیر ۹۹ باید تحویل داده می شود که همچنان تیر ۱۴۰۰ هم تحویل داد نشد با وجود پیگیری های و بازرسی هفتگی در نهایت منجر به عزل پیمانکار قبلی شد ، در حال حاضر به مرحله ۹۷.۵درصد رسیده و شهریور تحویل و افتتاح خواهد شد .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

css.php