کد خبر : 59234
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

سیدکامل تقوی نژاد؛

۵۹پرونده شهدای خدمت نهایی شده است/ ۱۹۰پرونده ارسالی دانشگاه ها در نوبت بررسی

۵۹پرونده شهدای خدمت نهایی شده است/ ۱۹۰پرونده ارسالی دانشگاه ها در نوبت بررسی
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، تعداد پرونده شهدای خدمت تایید شده در کمیته ملی را 59 مورد عنوان کرد و افزود: این تعداد شامل 23 پزشک متخصص، 15 پزشک عمومی، 15 پرستار، 4 بهیار و 2 کمک بهیار است. ؛

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۵۹ پرونده شهدای خدمت در کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت نهایی شده و ۱۹۰ پرونده دیگر  نیز در مرحله بررسی نهایی قرار دارند.

به گزارش سلام دنا، سیدکامل تقوی نژاد ضمن قدردانی مجدد از مجاهدت و از خودگذشتگی مدافعان سلامت کشور افزود:  تاکنون تعداد ۲۴۹ پرونده از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور برای طرح در کمیته ملی به وزارت بهداشت ارسال شده است که از این تعداد۱۱۷ پرونده، مشمولین قسمت (ز) بند یک دستورالعمل  شامل پزشک، پرستار، بهیار و کمک بهیار  و ۱۳۲ پرونده نیز  سایر گروه ها است.

تقوی نژاد با بیان اینکه  از مجموع ۲۴۹ پرونده ارسالی برای طرح در کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت، ۱۸۲ مورد مرد و ۶۷ مورد زن بوده است، تصریح کرد: این تعداد پرونده شامل ۳۵ پزشک متخصص، ۳۳ پزشک عمومی، ۳۳ پرستار، ۶ تکنسین اورژانس ۱۱۵ و همچنین ۲۵ پرونده از گروه پرستاری، ۶۸ پرونده از مشاغل اداری و پشتیبانی، ۳۰ پرونده از حوزه بهداشت و ۱۹ پرونده از گروه پیراپزشکی است.  

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، تعداد پرونده شهدای خدمت تایید شده در کمیته ملی را ۵۹ مورد عنوان کرد و افزود: این تعداد شامل ۲۳ پزشک متخصص، ۱۵ پزشک عمومی، ۱۵ پرستار، ۴ بهیار و ۲ کمک بهیار است. به گزارش وب دا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای کمیته کشوری تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت را تشکیل می دهند.  مدارک افراد بر اساس آیین نامه و دستورالعمل ابلاغی، ابتدا در کمیته استانی شامل رئیس دانشگاه علوم پزشکی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مطرح و به همراه مدارک لازم به دبیرخانه کمیته ملی که در اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، مستقر است ارسال می گردد. پس از تایید و بررسی مجدد، تصمیم گیری نهایی در کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت انجام می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

css.php