کد خبر : 55271
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

دعوت بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور حماسی در یوم‌الله ۱۳ آبان

دعوت بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور حماسی در یوم‌الله ۱۳ آبان

بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور حماسی در یوم‌الله ۱۳ آبان فراخوان داد. بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای آورده است: یوم الله سیزده آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت‌های آزاده و اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبار ستیز ایران اسلامی علیه استکبار

بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد برای حضور حماسی در یوم‌الله ۱۳ آبان فراخوان داد.

دعوت بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد برای  حضور حماسی در یوم‌الله 13 آبان

بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای آورده است: یوم الله سیزده آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت‌های آزاده و اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبار ستیز ایران اسلامی علیه استکبار آمریکایی است.
سیزده آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند و دسیسه شیطان بزرگ، مقابله با زورگویی و روز فرو ریختن هیمنه‏ پوشالی سلطه‏ آمریکائی در ایران و جهان است.

سیزده آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت، پیشقراولی جوانان همیشه در صحنه و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است.

پر واضح است که روند مواجهه نظام سلطه و استکبار با انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل خود قرار دارد و با توجه به اقدامات خصمانه نظام سلطه در بدعهدی‌ها و پیمان شکنی‌ها اینک کمتر کسی از ملت بزرگ ایران را می‌توان یافت که با این همه خصومت بتواند به آمریکا اعتماد داشته باشد.

آمریکای جهانخوار امروز تمام ظرفیت های منطقه ای و بین المللی خود را به کار گرفته است تا شاید بتواند کینه چندین ساله خود را از فرزندان عاشورایی امام و رهبری که بارها ضربه شصت آنها را از قلب تهران در لانه جاسوسی تا اعماق خلیج فارس با تمام وجود درک نموده؛  خالی کند.

دشمن در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیرمستقیم با نا امن کردن منطقه از طریق به خاک و خون کشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در یمن و ایجاد فتنه در ع