کد خبر : 54885
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از افسران جنگ نرم:؛

سپاه در انتخابات از هیچ شخص و جریانی حمایت نمی‌کند

سپاه در انتخابات از هیچ شخص و جریانی حمایت نمی‌کند

به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از رسانه‌های فعال استان در حوزه جنگ نرم تجلیل شد. به گزارش سلام دنا؛ با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در کنگره شهدای یاسوج برگزار شد. نقش بی بدیل رسانه‌ها در بسترسازی تمدن اسلامی

به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از رسانه‌های فعال استان در حوزه جنگ نرم تجلیل شد.

به گزارش سلام دنا؛ با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در کنگره شهدای یاسوج برگزار شد.

نقش بی بدیل رسانه‌ها در بسترسازی تمدن اسلامی
مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقش رسانه‌ها در بسترسازی تمدن اسلامی بی‌بدیل است.
حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک در نشست مشترک خبرنگاران با فرمانده سپاه فتح و دفتر نمایندگی ولی‌فقیه و بسیج رسانه با تبریک اعیاد قربان و غدیر به انتظاراتی که از رسانه در زمانه کنونی می‌رود اشاره و اظهار کرد: امروزه تبلیغات حرف اول را در دنیا می‌زند و هر حکومتی که بتواند از تبلیغات استفاده بهینه کند در سیاست‌های خود موفق خواهد بود.
مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزه نظام جمهوری اسلامی به عنوان نظام حق در برابر نظام باطل قرار دارد و باید رسانه‌ها پیام انقلاب را به درستی و با همه توان عرضه کنند.
وی به گفتمان انقلاب و دکترینی که توسط مقام معظم رهبری تببین کرده‌اند اشاره کرد و گفت: باید دید در این عرصه چه مقدار کار انجام داده‌ایم چرا که دکترین مقاومت در حال شکل‌گیری در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه است.
حجت‌الاسلام حکمتی‌نیک با بیان اینکه بسترسازی جهت تمدن‌ بزرگ اسلامی باید انجام شود و باد دید هر کدام در این عرصه چه کاری انجام داده‌ایم خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید به وظیفه خود در این راه عمل کنند و بگویند گفتمان مقاومت به چه معناست و نتیجه کار چه می‌شود.
این کارشناس مسائل سیاسی به بیانیه گام دوم اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه در این زمینه باید فعال باشند چرا که استراتژی و راهبرد ناب انقلاب است.
این مسؤول در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نظام سلطه در حال افول است به برخی از شکست‌های اخیر استکبار و در راس آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: چون در عرصه دفاعی ایران اسلامی عملکرد قدرتمندی همانند ساقط کردن پهپاد فوق مدرن و همچنین توقیف کشتی انگلیسی داشته وارد فاز نظامی نمی‌شوند.
وی جبهه مقاومت را دارای بازدارندگی در حوزه نظامی دانست و گفت: در اقتصاد و فرهنگ هنوز به درجه بازدارندگی نرسیده‌ایم که اگر به فرمایشات رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی توجه شود در این عرصه و در فرهنگ نیز راه بر دشمن بسته خواهد شد.

سیاست‌زدگی دلیل مشکلات کهگیلویه و بویراحمد
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: در انتخابات به هیچ وجه از شخص خاصی حمایت نمی‌کنیم و هیچگاه تخلف سازمانی نخواهیم کرد.
سردار حمید خرمدل در نشست با اصحاب رسانه به همت روابط عمومی سپاه فتح و بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شناخته نشدن درست جایگاه رسانه در کشور اظهار کرد: خود اصحاب رسانه در این زمینه غفلت کرده‌اند و باید گفت در هیچ کجای دنیا رسانه‌ها مثل ما عمل نمی‌کنند.
وی با مقایسه عملکردی که رسانه‌های داخلی با رسانه‌های سایر کشورها دارند خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در همه دنیا نقطه پیشران ارزش‌های یک جامعه هستند و اگر امروز رژیم آمریکا زور و اراده خود را بر جهان تحمیل می‌کند موتور پیشران آن‌ها رسانه‌ها و سایر ابزار همچون هالیوود است.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به برخی مشکلات و آسیب‌ها در جامعه از جمله بدحجابی اشاره کرد و گفت: این وضعیت بدحجابی مربوط به نوع نگرش خودمان در جامعه است که اگر متحد و منسجم عمل می‌کردیم مشکلات را نداشتیم اما در غرب وقتی از یک معیار و ملاک صحبت می‌شود همه رسانه‌های آن‌ها با یکدیگر متحد می‌شوند چنانکه سیاست‌های آمریکا از دوره کارتر همزمان با پیروزی انقلاب تاکنون که ترامپ بر مصدر امور قرار دارد، یکی بوده است.
خرمدل به برخی از مشکلاتی که موجب تشتت در جامعه شده و رسانه‌ها هم در ایجاد آن دخیل بوده‌اند اشاره کرد و گفت: وقتی به عینه می‌بینیم که مسؤولی خطا می‌کند و چند رسانه به آن می‌پردازند و در مقابل چند رسانه دیگر موافق مسؤول خطاکار جبهه‌گیری می‌کنند اوضاع کنونی را خواهیم داشت.
فرمانده سپاه فتح از رسانه‌های استان چند درخواست کرد و گفت: اول از همه از همه رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد قدردانی می‌کنیم که همه اخبار سپاه را با هر طرز تفکری پوشش می‌دهند و بهترین ارتباط را با رسانه‌ها داریم.
وی گفت: رسانه‌ها باید بحث مطالبه‌گری خود را داشته باشند و باید در زمینه آسیب‌های اجتماعی بیشتر وارد شوند چرا که برخی از آسیب‌ها در استان مثل طلاق و یا خودکشی و همچنین اعتیاد به مواد مخدر نگران کننده است.
خرمدل با بیان اینکه همه ما در این زمینه مسؤول هستیم و نباید شانه خالی کنیم افزود: نقش رسانه این است که مدیران را نسبت به چنین وضعیتی حساس کنند.
وی در پاسخ به سؤالی که سپاه در انتخابات پیش رو چگونه موضعی خواهد داشت اظهار کرد: امسال در سال انتخابات هستیم و سیاست‌زدگی همیشه در استان وجود داشته است در دل همین سیاست‌زدگی هم مباحث قومی و قبیله‌ای وجود دارد.
ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد موضوعات سیاسی و قوم و قبیله‌ای را موضوعاتی حقیر دانست و گفت: هر روز بحث از آمد و رفت و جابجایی‌هاست و باعث می‌شود که در خدمت به مردم خلل ایجاد شود.
استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند
خرمدل در خصوص انتخابات با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد قاطعانه در مورد پاسداری از رای مردم صحبت کرده است افزود: استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند.
سپاه فتح از هیچ شخصی حمایت نمی‌کند
وی با بیان جایگاه بالای سپاه و حساسیتی که روی نام سپاه است اظهار کرد: به عنوان پاسدار حتما فعالیت سیاسی و فرهنگی داریم اما نه به معنای جانبداری از فرد و جریان خاص بلکه بیانات امام و رهبری برای مردم تبیین خواهد شد و ملاک‌ها را به مردم می‌گوییم اما سپاه هیچگاه از فرد و شخصی حمایت نکرده و نخواهد کرد و در غیر این صورت یک جرم و تخلف سازمانی محسوب خواهد شد و به همین دلیل سپاه هیچ‌گاه دنباله‌رو افراد نخواهد بود.

موسیقی «چهل سال انقلاب، چهل سال عزت»در یاسوج رونمایی شد
در آیینی با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از موسیقی «چهل سال انقلاب، چهل سال عزت» رونمایی شد.
آیین رونمایی از موسیقی «چهل سال انقلاب، چهل سال عزت» با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح در یاسوج برگزار شد.
این موسیقی در واحد روابط عمومی ‌و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تولید شده است.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

css.php