کد خبر : 54370
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

ماحصل و خلاصه بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل تمدن نوین اسلامی و مهدویت است؛

رسانه‌ها باید نقش خود را در تبیین و مطالبه‌گری بیانیه گام دوم انقلاب عملیاتی کنند

رسانه‌ها باید نقش خود را در تبیین و مطالبه‌گری بیانیه گام دوم انقلاب عملیاتی کنند

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایگاه‌های شایعه پراکنی و دروغ‌گویی علیه نظام جمهوری اسلامی اعتقادات جوانان را نشانه گرفته‌اند. به گزارش سلام دنا؛ حجت‌الاسلام سیروس حکمتی در نشست تعاملی با خبرنگاران همراه با ضیافت افطاری در محل روابط عمومی سپاه فتح استان با اشاره به امدادهای غیبی

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایگاه‌های شایعه پراکنی و دروغ‌گویی علیه نظام جمهوری اسلامی اعتقادات جوانان را نشانه گرفته‌اند.


به گزارش سلام دنا؛ حجت‌الاسلام سیروس حکمتی در نشست تعاملی با خبرنگاران همراه با ضیافت افطاری در محل روابط عمومی سپاه فتح استان با اشاره به امدادهای غیبی که از بدو پیروزی انقلاب شامل حال مردم و نظام شده اظهار کرد: قبل از انقلاب همه مقدرات کشور در دست مستشاران آمریکایی بود .
وی اظهارکرد: اما مقدرات الهی موجب شد تا با نصرت الهی انقلاب به ثمر بنشیند و در همه این چند دهه آمریکایی‌ها را به چالش بکشاند .
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در وهله اول به حکومت خودکامه و استبدادی پهلوی خاتمه داد و در وهله بعد انقلاب‌‌های نوظهور در سراسر منطقه و جهان را ایجاد کرد .
حجت الاسلام حکمتی تصریح کرد: در چهل ساله اول انقلاب چنان دستاوردها محیرالعقول بود که دشمن را متحیر کرد و موجب شد تا نظام استکباری به شدت دشمنی ورزد .
وی این دستاوردهای عظیم را در همه عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و علمی دانست و ادامه داد: انقلاب اسلامی با چنین دستاوردهای بزرگی نیاز به تبیین دارد که لازم است فارغ از هر گونه اختلافاتی در تبیین آن بکوشیم که سهم رسانه‌ها در این عرصه از سایر اقشار بیشتر و مهم‌تر است .
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد حفظ اساس نظام را از همه چیز مهم‌تر دانست و عنوان کرد: پایگاه‌های شایعه پراکنی و دروغ‌گویی علیه نظام جمهوری اسلامی به شدت زیاد شده است و همه آن‌ها اعتقادات جوانان را نشانه گرفته‌اند و امروز هم خبرنگاران و هم آنانی که تریبونی در اختیار دارند و اهل قلم و کلام هستند باید حضوری شایسته در عرصه برای حفظ دستاوردهای نظام داشته باشند .
حجت الاسلام حکمتی بیان کرد: ماحصل و خلاصه بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل تمدن نوین اسلامی و مهدویت است و رسانه‌ها باید نقش خود را در تبیین و مطالبه‌گری آن عملیاتی کنند . وی از خبرنگاران خواست تا نسبت به مسئولان مطالبه‌گری داشته باشند تا همه بدانند مسئولان سیاسی و اقتصادی و فرهنگی در راستای تبیین این بیانیه چه کاری انجام داده‌اند.

حضور ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس برای تامین امنیت گاو شیرده شان است

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس برای تامین امنیت گاو شیرده شان است.
سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری  با اشاره به نقش دیده‌بانی که رسانه‌ها بر عهده دارند، افزود: افتخار می‌کنیم که در مجموعه سپاه فتح همواره پذیرای مجموعه‌ای بیدار و آگاه به عنوان دیده‌بانان نظام و کشور و استان هستیم .
وی با بیان فرازهایی از سخنان رهبری معظم انقلاب در خصوص نقش و جایگاه رسانه و خبرنگار در جامعه اظهارکرد: کمک به بهبود وضعیت جامعه رسالت خبرنگار است و اگر شما نقش و رسالت خود را در جامعه به درستی ایفا کنید شرایط در هر زمینه‌ای اصلاح شده و بهبود می‌یابد .
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان فرموده مقام معظم رهبری در خصوص نقش خبرنگاران در حفظ دستاوردهای انقلاب خاطرنشان کرد: خبرنگاران به مانند دیده‌بانان در مکان بلندی قرار دارند که بیش از هر قشر دیگری اوضاع جامعه را رصد می‌کنند و می‌توانند با رصد دقیق خود هر مسئولی را برای موفقیت کمک کنند و نقش آگاهی بخشی در جامعه را به درستی بر عهده بگیرند .
انصاری از دست دادن مطبوعات آزاد را به منزله از دست دادن بسیاری از دستاوردها دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانات متقن و فرمایشات راهگشای خود عفاف و تقوا و صداقت را بیش از هر چیز به رسانه‌ها گوشزد می‌فرمایند .
وی با اشاره به اینکه دشمن جنگ روانی به راه انداخته و همراه با جنگ اقتصادی به دنبال جنگ روانی در عرصه‌های دیگر نیز است، ادامه داد: یکی از موضوعاتی که شما خبرنگاران باید به تبیین آن بپردازید موضوع حضور ناو آمریکایی در خلیج فارس و تبیین درست آن برای مردم است .
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: حضور ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس از ابتدای انقلاب تاکنون وجود داشته و یک روند عادی است که از دوره کارتر و پیش از آن گرفته تا دوره ترامپ ادامه دارد .
انصاری بیان کرد: آمریکایی‌ها خودشان می‌دانند که پایگاه‌هایشان در صورت هرگونه خطایی چه وضعیتی خواهد داشت و در دسترس جمهوری اسلامی قرار دارند .
وی با اشاره به اوضاع و شرایط خلیج فارس اظهارکرد: آن‌ها به قول خودشان دنبال تامین امنیت گاو شیرده خود یعنی عربستان و سایر هم پیمانان در منطقه خلیج فارس هستند و قدرتی که بخواهند با ناو هواپیمابر در خلیج فارس اقدامی انجام بدهند را نخواهند داشت .
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نزدیک شدن روز سوم خرداد سالروز حماسه فتح خونین‌شهر از رسانه‌ها خواست تا با ارائه گزارش‌ها و اخبار و تحلیل‌ها این حماسه بزرگ و جاویدان را برای نسل جوان تبیین کنند.

تولید برنامه ۴۰ بهار در گروه تلویزیونی سپاه فتح

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۰ دقیقه محتوای فیلم محور در قالب برنامه چهل بهار تولید.
سرهنگ مهدی حیدری، افزود: برنامه چهل بهار به تبیین دستاوردهای دستگاه‌های مختلف در چهل سالگی انقلاب پرداخت. حیدری با بیان اینکه تبیین رشادت‌ها و دلاوری‌های مردم استان در هشت سال دفاع مقدس و چهل ساله انقلاب اسلامی ضروری است، عنوان داشت: فرزندان استان دلاوری‌های زیادی در دوران دفاع مقدس داشتند.
وی افزود: رسانه‌ها می‌توانند نسبت به تهیه گزارشات و محتوا با محوریت دلاوری و رشادت فرزندان استان در دوران دفاع مقدس اقدام کنند.
حیدری با اشاره به تولید نماهنگ [همسنگری] با همکاری حوزه هنری استان توسط جواد هادی اصل، گفت: این نماهنگ در جشنواره‌های مختلف موفق به کسب مقام شده و در بین ۱۰۰۰ اثر راهیان نور حائز رتبه برتر شد.
حیدری افزود: همچنین تولید چند مستند توسط سپاه فتح استان در دست اقدام است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

css.php