تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۸ ب.ظ
جمع آوری جمعه بازار یاسوج /جمعه بازار فعلی ناامن است
جمع آوری جمعه بازار یاسوج /جمعه بازار فعلی ناامن است شهردار یاسوج گفت: به منظور تأمین امنیت و جان مردم، جمعه بازار یاسوج جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش سلام دنا؛ نستهن مقدم ظهر امروز در نشست مشترک کمیسیون حفاری و ستاد بحران شهرستان بویراحمد با اشاره به ناامن بودن جمعه بازار فعلی یاسوج، اظهار داشت: به علت وجود سازه‌های ناایمن و تأسیسات غیراصولی برق هر لحظه منتظر یک بحران در جمعه بازار هستیم.

وی با اشاره به کالاهای عرضه شده در جمعه بازار یاسوج، افزود: بیش از مجوزهای داده شده در این مکان در حال فعالیت هستند و عده‌ای نیز صرفا سودجویی کرده و توجهی به امنیت غرفه‌ها ندارند.

شهردار یاسوج گفت: به دلیل ضرورت تأمین امنیت جان و مال مردم ساکن در جمعه بازار یاسوج، راهی جزء جمع کردن این بازار نداریم.

مقدم با اشاره به دفن غیربهداشتی زباله شهر یاسوج در دوپشته دشت‌روم، عنوان کرد: با وجود دادن فراخوان، هنوز هیچ سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاری در این منطقه اعلام آمادگی نکرده است.

وی ابراز کرد: شهرداری یاسوج برای تفکیک زباله‌های شهروندان، مشوق‌هایی را برای خانواده‌ها در نظر گرفته و به‌زودی این برنامه را اجرایی می‌کند.

انتهای پیام/ تسنیم

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php