تاریخ انتشار: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۴ ب.ظ
حضور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به مناسبت”روز مهندس” در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
حضور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به مناسبت”روز مهندس” در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و هییت همراه ایشان با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران “روز مهندس” را به مهندسان شاغل در شرکت بهره برداری نفت وگازگچساران تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی نفت گچساران،ظهر امروز به مناسبت پنجم اسفندماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس دکتر محمد محمدی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به همراه جمعی از روسای سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران این روز را به جامعه مهندسین صنعت نفت تبریک گفتند .

بر اساس این گزارش در این دیدار که هییت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز حضور داشتند دکتر محمدی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با تبریک این روز گفت: پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز مهندس نام گرفته است, که یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها ، خودباوری های مهندسان کشورمان است .

وی با بیان اینکه؛ بی شک نقش بی بدیل مهندسان صنعت نفت در اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نیست خاطرنشان کرد: وجود مجموعه ای بزرگ از تخصص های مختلف فنی و پیچیده در صنعت بزرگ نفت و گاز و اهمیت آن در فرآیند تولید نفت به عنوان نیروی محرک و مولد در اقتصاد کشور نشان از شایستگی کارکنان و مهندسین نفت در کشور است .

دکتر محمدی در ادامه با اشاره به نقش کارکنان و مهندسین صنعت نفت در مهار چاه۱۴۷ رگ سفید و موفقیت مهندسین صنعت نفت این موفقیت را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت .

در ادامه این دیدار مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تقدیر و تشکر از حضور دکتر محمدی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و هییت همراه ایشان اظهار داشت: حضور شبانه روزی تیم پزشکی و درمانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در مدت ۵۸ روز در رگ سفید نشان از تعهد شما و همکارانتان بود که بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از کارکنان صنعت نفت از شما تشکر نمایم .

وی با اشاره به ویژگی های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و پراکندگی تاسیسات این شرکت در چهار استان خاطرنشان کرد: بی شک خدمات دهی در مناطق عملیاتی و آماده باش بودن تیم پزشکی و درمانی در قلب اقتصاد ایران تصریح کرد: اگر کارکنان صنعت نفت در حساس ترین و سخت ترین نقاط عملیاتی مشغول به خدمت هستند به پشتوانه شما است که آسایش و آرامش خانواده های آنها را تامین کرده اید .

اذتت

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php