تاریخ انتشار: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۳ ب.ظ
هیچ گونه اظهار نظری در زمینه بیمه مسافران هواپیمای” تهران – یاسوج” نداشتم
هیچ گونه اظهار نظری در زمینه بیمه مسافران هواپیمای” تهران – یاسوج” نداشتم نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ گونه اظهار نظری در زمینه بیمه مسافران هواپیمای ATR ” تهران – یاسوج” نداشتم، گفت: خبر پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در این زمینه صحت ندارد.

به گزارش سلام دنا؛ غلام محمد زارعی اظهار داشت: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی خبری با عنوان ” تمام مسافران بیمه بودند و مشکلی برای پرداخت بیمه آنها وجود ندارد” به نقل از نماینده بویراحمد منتشر کرد که بعد از آن توسط خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مختلف بازنشر شد در حالی این خبر از اساس کذب است زیرا هیچ گونه مصاحبه‌ای با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی نداشته‌ام.

وی خواستار رعایت اخلاق توسط رسانه‌ها شد و افزود: طرح این مسائل توسط یک رسانه وابسته به وزارت راه و شهرسازی نگران کننده بوده زیرا در این شرایط تنها داغ خانواده‌های را بیشتر کرده و هیچ کمکی به موضوع نمی‌کند.

زارعی با عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج اظهار داشت: از روز اول تاکنون لحظه‌ای جانباختگان و خانواده‌هایشان را از یاد نبرده‌ام و به طور مستمر در محل حضور دارم و از نزدیک تمامی مسائل و مشکلات را می‌بینم و در حد توان بررسی لازم صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ تسنیم

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php