تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۱ ب.ظ
عدالت فرهنگی، صراط مستقیم نمایشگاه های کتاب
عدالت فرهنگی، صراط مستقیم نمایشگاه های کتاب معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: از جمله هدفگذاری های برگزاری نمایشگاه های کتاب، برقراری عدالت فرهنگی است.

به گزارش سلام دنا؛ سید هادی حسینی ظهر دوشنبه در آئین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی دلایل برگزاری نمایشگاه کتاب در استان ها برقراری عدالت فرهنگی است و سعی شده کتاب فروشی ها و ناشرین محلی نیز درگیر این موضوع شود و از ظرفیت آنها استفاده کرد.

حسینی با بیان اینکه استفاده از نمایشگاه مرکز هزینه زیادی از جمله ایاب و ذهاب و مسیر را به علاقمندان تحمیل می کرد، ابراز داشت: سعی شد نمایشگاه ها با محوریت استانها اجرایی شود.

حسینی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: نمایشگاه هفدهم به همت فرهنگ و ارشاد و همکاری مسئولین و همت ناشران و اهل کتاب تشکیل شد و جای بسی خوشحالی دارد و این نمایشگاه از برترین نمایشگاه های کتاب بین استان هاست.

حسینی خاطرنشان کرد: کتاب بهترین انتخاب برای فرزندان است و باید نوع انتخاب نیز صحیح باشد.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت قران، گفت: کتاب قران کتاب بزرگ و آسمانی است و امید است با آن پیوند بخوریم و بر مبنای آن گام برداریم.

حسینی با تاکید بر سازندگی بنیان های فرهنگی، اظهار داشت: باید از ظرفیت فرهنگی به نحو مطلوب استفاده شود و بسترهای فرهنگی را توسعه دهیم.

انتهای پیام/ مهر

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php