تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۵ ق.ظ
۵۳۰ پیمانکار دارای بدهی مالیاتی در استان شناسایی شده است
۵۳۰ پیمانکار دارای بدهی مالیاتی در استان شناسایی شده است مدیرکل اقتصاد و دارائی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۳۰ پیمانکار دارای بدهی مالیاتی در این استان شناسایی و به سندیکاری پیمانکاران و اتاق بازرگانی معرفی شدند.

به گزارش سلام دنا، ابراهیم کشاورز اظهار داشت: ۵۳۰ پیمانکار دارای بدهی مالیاتی استان شناسایی و به سندیکای پیمانکاران و اتاق بازرگانی اعلام شده که در صورت طلب این پیمانکاران بابت اجرای پروژه‌های عمرانی از دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان نسبت به تهاتر بدهی و مطالبات خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پیمانکارانی که بدهی آنان تا پایان سال ۹۵ قطعی نشده می‌توانند نسبت به تهاتر بدهی‌ها و مطالبات خود اقدام کنند، عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۳ میلیارد تومان تهاتر در استان انجام شده در حالی در سال گذشته تنها یک میلیارد تومان داشتیم.

کشاورز تهاتر بدهی‌ها را یک منبع جدید درآمدی برای استان دانست و ابراز کرد: این منبه درامدی کمک شایانی به توسعه فعالیت‌های اقتصادی و اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در بخش‌های مختلف می‌کند.

مدیرکل اقتصاد و دارائی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در ۱۰ ماهه گذشته میزان وصول درآمدهای استانی با هدف رشد و رونق اقتصادی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته است.

کشاورز عمده درآمدهای استانی را از محل مالیات با وجود تلاش‌های بی شائبه کارکنان امور مالیاتی عنوان کرد و افزود: به طور حتم در شرایط  کنونی با وجود محدودیت موجود استفاده از اوراق تسویه خزانه، تهاتر بدهی‌ها، مطالبات دولت و پیمانکاران نقش بسزایی در تأمین منابع و وصول درآمدهای استان و رفع مشکلات دستگاه‌های اجرایی و پیمانکاران دارد.

انتهای پیام/ت

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php