تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۱ ق.ظ
پروژه جاده ارتباطی لیکک به جایزان اجرایی می شود
پروژه جاده ارتباطی لیکک به جایزان اجرایی می شود مدیر راه و شهرسازی شهرستان بهمئی گفت: با بهره‌برداری از جاده ارتباطی لیکک به جایزان، شهرستان بهمئی از بن بست خارج می‌شود.

به گزارش سلام دنا، علی خوبی‌نژاد اظهار داشت: با اجرای پروژه جاده ارتباطی لیکک به جایزان، شهرستان بهمئی و لیکک مرکز این شهرستان در مسیر ترانزیتی و کریدر شمال و مرکز به جنوب کشور قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: جاده لیکک به جایزان در نزدیکی جایزان (دهستان قلمود) به جاده امیدیه، ماهشهر و آبادان و از طرف لیکک پس از اتصال به شهر تشان به جاده ارتباطی “تشان-لنده و پاتاوه” وصل می‌شود.

خوبی‌نژاد افزود: طول این مسیر حدود ۶۰ کیلومتر تا جاده دهدشت-پاتاوه و ۲۵ کیلومتر تا جاده جایزان-امیدیه بوده که امیدواریم در کمترین زمان ممکن با نگاه مساعد مسئولان استانی و کشوری به سرانجام برسد.

وی با اشاره به اهداف و مزیت‌های احداث جاده ارتباطی لیکک به جایزان، ادامه داد: تسریع در پشتیبانی  و نگهداری از  چاه‌های نفت منطقه و شهرستان توسط واحدهای مربوطه در شهرستان‌های امیدیه و آغاجاری، استفاده از منطقه گردشگری تنگ  و ماغر و سولک برای مردم شهرستان‌ها و استان‌های همجوار و کاهش طول مسیر نسبت به وضع موجود و صرفه جویی در زمان، مصرف سوخت و استهلاک خودرویی از جمله این مزیت‌ها است.

مدیر راه و شهرسازی شهرستان بهمئی افزود: استفاده  عشایر منطقه از مسیر ارتباطی و تسهیل در رفت و آمد آنان، کم شدن ترافیک و کاهش تصادفات جاده لیکک به بهبهان و حومه بهبهان و همچنین خروج شهرستان بهمئی از بن بست با اجرای این پروژه صورت می‌گیرد.

خوبی‌نژاد تصریح کرد: با اجرای پروژه جاده ارتباطی لیکک به جایزان ارتباط اهالی دهستان‌های جولکی، سر جولکی، اسلام آباد، قلمود و شهرهای جایزان، آقاجری، امیدیه و ماهشهر آسان‌تر می‌شود.

انتهای پیام/تسنیم

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php