تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۶ ب.ظ
۱۰۰ پروژه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست
۱۰۰ پروژه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه با پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به ۱۰۰ درصد در حوزه ورزش استان در دست اجرا است.

به گزارش سلام دنا، محمد تقی علوی افزود: از این تعداد  پروژه، ۲۶ پروژه از محل اعتبارات استانی، ۲۳ پروژه ملی و ۵۱ پروژه نیز از محل اعتبارات نفت تامین اعتبار می‌شود.

علوی خاطر نشان کرد: ۴۵ میلیارد ریال در سفر رئیس جمهوری به استان برای توسعه ورزش اختصاص یافت، که از این مبلغ تخصیص ۴۳ میلیارد ریال را داشته ایم.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار برای حل مشکل سرای کوهنوردان گفت: بعد از ۱۰ سال بلاتکلیفی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت، ۶۰۰ میلیون تومان برای ادامه عملیات اجرایی سرای کوهنوردان سی‌سخت اختصاص دادیم، اما در زمینه تجهیز آن و تسریع در عملیات اجرایی نیز با مشکل اعتباری روبه‌رو هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان  بیان کرد: بحث فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی جزء محورهای اصلی و سیاست‌ها و فعالیت های کاری این اداره کل است.

علوی خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده و ارائه برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان  برای میزبانی فعالیت پژوهشی در دو مقوله ورزش و جوانان در منطقه ۴ کشور، از طریق وزارتخانه با این مهم  نیز موافقت شد.

وی با اشاره به اینکه در ورزش نیز علم ورزش،  تاکتیک‌ و تکنیک‌ها نیز به روز می‌شود تاکید کرد: برخی مربیان هم استانی به دلیل عدم ارتقای سطح علمی با علم روز آشنایی ندارند، که با انجام و توسعه فعالیت‌های پژوهشی این مشکل برطرف می‌شود.

انتهای پیام/ مهر

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php