تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۶ ق.ظ
در دهه امامت و ولایت؛
۵۶۰ میلیون تومان وام به مددجویان استان پرداخت می شود
۵۶۰ میلیون تومان وام به مددجویان استان پرداخت می شود مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۵۶۰ میلیون تومان وام به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد در دهه امامت و ولایت خبر داد.

به گزارش سلام دنا فرید محبی افزود: از مهم‌ترین سیاست‌های کمیته امداد که در سال‌های اخیر در دستور کار قرار گرفته و اولویت اول ما به شمار می‌رود موضوع توانمندسازی مددجویان کمیته امداد است.

این مسوول گفت: به همین منظور وام‌ها و تسهیلات خوبی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد و با نظارت کمیته امداد این تسهیلات هزینه تولید می‌شود که به دنبال آن شاهد رونق اشتغال هم هستیم.

وی در ادامه با اشاره به این که چنین تسهیلاتی در همه فصول سال و به مناسبت‌های مختلف پرداخت می‌شود افزود: به مناسبت دهه امامت و ولایت به تعداد ۹۵ مددجوی زیرپوشش کمیته امداد تسهیلات اشتغال و کارگشایی پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه اعتبار این تسهیلات پرداختی در این دهه ۵۶۰ میلیون تومان خواهد بود افزود: پرداخت تعداد ۱۰ فقره وام ۲۰ میلیون تومانی یکی از این اقدامات است.

وی گفت: به جز این به تعداد ۹۰ فقره وام به میزان ۴ میلیون تومان را خواهیم داشت که روی هم رفته این وام‌ها مبلغ ۵۶۰ میلیون تومان برای اشتغال‌زایی خواهند بود.

محبی به پرداخت وام از محل صندوق ولایت به مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۵ هزار فقره وام اشتغال و کارگشایی از این محل پرداخت شده است.

انتهای پیام/ فارس

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php