تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۷ ب.ظ
برگزاری نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد سلامت با دانشگاه علوم پزشکی استان+ تصاویر
برگزاری نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد سلامت با دانشگاه علوم پزشکی استان+ تصاویر نمایندگان سازمان های مردم نهاد مشکلات موجود و فعالیت های انجام شده را به تفصیل بیان و مصوب شد جلسات مستمر با حضور هیات رئیسه دانشگاه و سازمان های مردم نهاد به صورت فصلی برگزار شود.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در امور اجتماعی و مشارکت های مردمی از نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد با دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد.

به گزارش سلام دنا؛ امین اله بابویی گفت: نشست هم اندیشی با حضور مدیرکل سازمان های مردم نهاد سلامت وزارت بهداشت، نماینده استانداری، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مدیران سازمان های های مردم نهاد سلامت استان در دفتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این نشست وضعیت سازمان های مردم نهاد سلامت در استان و  راهکارهای توسعه کمی و کیفی فعالیت این سازمان ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بابویی اظهار داشت: نمایندگان سازمان های مردم نهاد مشکلات موجود و فعالیت های انجام شده را به تفصیل بیان و مصوب شد جلسات مستمر با حضور هیات رئیسه دانشگاه و سازمان های مردم نهاد به صورت فصلی برگزار شود.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در امور اجتماعی و مشارکت های مردمی یادآور شد:  در این نشست مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی استان نیز همکاری لازم در تامین فضای فیزیکی سازمان های مردم نهاد، پشتیبانی از فعالیت های آنها و همچنین کمک به رفع مشکلات فرابخشی این سازمان ها را داشته باشد.۱۵-۱۴۲

۷

۴

۱

۸

۳

 

۵

۶

 

 

 

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php