تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۳ ب.ظ
آمار نیک اقبالی از میزان کمک های دولتی به شهرداریهای استان در دولت یازدهم
آمار نیک اقبالی از میزان کمک های دولتی به شهرداریهای استان در دولت یازدهم وی، توسعه و عمران شهری را از مهمترین اولویت های عمرانی دولت یازدهم دانست و بیان کرد: بسیاری از طرح های حوزه شهری و روستایی تا قبل از دولت یازدهم به دلیل کمبود اعتبار تعطیل و برخی از شهرداری های استان در آستانه ورشکستگی بودند .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان کمک های دولتی به شهرداری های ۱۷ گانه استان در دولت یازدهم افزون بر ۲۵۰ درصد افزایش یافته است .

به گزارش سلام دنا؛  پژمان نیک اقبالی در جمع خبرنگاران افزود: میزان کمک های دولت به شهرداری های از حدود ۵۳میلیارد تومان در سال ۹۲ به رقمی بیش از ۱۹۳  میلیارد تومان در سال ۹۶ رسیده است .

وی، توسعه و عمران شهری را از مهمترین اولویت های عمرانی دولت یازدهم دانست و بیان کرد: بسیاری از طرح های حوزه شهری و روستایی تا قبل از دولت یازدهم به دلیل کمبود اعتبار تعطیل و برخی از شهرداری های استان در آستانه ورشکستگی بودند .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمک ۸۱میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید به دهیاریهای استان ظرف سه و نیم سال گذشته خاطرنشان کرد: شمار دهیاری های فعال در سطح استان از ۴۴۲ مورد با رشدی حدود ۲۶ درصدی به ۵۵۵ مورد رسید .

نیک اقبالی تصریح کرد: تعداد ساختمانهای دهیاری ها از ۵۱ مورد به ۵۸ مورد در این دولت افزایش یافت .

وی ادامه داد: خرید ماشین آلات سنگین برای دهیاریهای این استان از ۲۸۵ مورد به ۳۶۹ دستگاه ظرف سه و نیم سال گذشته رسید .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در طول دولت یازدهم شمار پایگاه های آتش نشانی در روستاها از سه مورد به ۹ مورد افزایش پیدا کرد.

انتهای پیام/م

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php