تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۸ ق.ظ
راه‌اندازی اولین سفره‌خانه سنتی همراه با فروشگاه طب سنتی در یاسوج
راه‌اندازی اولین سفره‌خانه سنتی همراه با فروشگاه طب سنتی در یاسوج با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اولین سفره‌خانه سنتی همراه با فروشگاه طب سنتی در یاسوج راه‌اندازی شد.

به گزارش سلام دنا؛ با حضور مجید محنایی معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیران کل ادارات و دستگاه‌های اجرایی اولین سفره‌خانه سنتی همراه با فروشگاه طب سنتی در شهر یاسوج راه‌اندازی شد.

 این سفره‌خانه سنتی که به صورت علمی برای اولین بار در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج به مردم و گردشگران خدمات ارائه می‌کند جنب سالن هلال‌احمر در خیابان ۶۰ متر یاسوج به نام سفره‌خانه سنتی نگین سلامت واقع شده است.

میزان اعتبار نیاز برای این طرح ۱۲ میلیون تومان و میزان اشتغال‌زایی آن ۴ نفر است که حامی آن صندوق کارآفرینی امید بوده است.

در مراسم افتتاحی این واحد مدیر صندوق کارآفرینی در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در حوزه گردشگری و بوم‌گردی در سال گذشته از مجموع تعداد ۱۴ طرح اولیه تعداد ۸ طرح آن تصویب شدند و تعداد ۵ مورد آن پرداخت تسهیلات داشتیم و و یک مورد نیز مشروط به بررسی بیشتر شد.معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به گردشگرپذیر بودن این استان از سرمایه‌گذران خواست تا در چنین حوزه‌هایی سرمایه‌گذاری کنند./فارس

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php