تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۳ ب.ظ
آغاز فعالیت آزمایشی روزنامه روزنما/ تقدیر از پیگیری و همکاری دکتر دهبانی پور+ عکس و فایل دانلود
آغاز فعالیت آزمایشی روزنامه روزنما/ تقدیر از پیگیری و همکاری دکتر دهبانی پور+ عکس و فایل دانلود فعالیت آزمایشی روزنامه روزنما در صفحه آغاز شد.

فعالیت آزمایشی روزنامه روزنما در  صفحه۸ آغاز شد.

مدیرمسئول روزنامه روزنما ضمن تایید آغاز انتشار پیش شماره های این روزنامه در گفت و گو با خبرنگار سلام دنا تاکید نمود: با توکل بر خداوند بزرگ بی همتا، دومین شماره  روزنما را به صورت آزمایشی منتشر کردیم و در تلاش هستیم که روزنامه را در منطقه جنوب کشور فعال نموده و خدمت فرهنگی درخوری ارائه دهیم.

مالک مجیدی ادامه داد: شماره های آزمایشی را هم در ۸ صفحه منتشر نموده و به زودی صفحات روزنامه را به حداقل ۱۲ صفحه  افزایش می دهیم.

وی عنوان نمود: تلاش ما بر  ارائه رسانه ای تاثیرگذار است و در این زمینه نهایت تلاش خود را انجام می دهیم. البته با وجود مشکلات زیرساختی در استان ممکن است در شروع این مهم محقق نشود، ولی رویکرد و نگاه کلی روزنما، همچون شماره های قبلی اطلاع رسانی درست و افزایش سطح سواد رسانه ای مردم خواهد بود.

مجیدی با قدردانی ویژه ای حمایت های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید نمود: در این میان از پیگیری های مجدانه و قابل تقدیر مدیرکل کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جناب آقای دکتر دهبانی پور که در تبدیل وضعیت روزنما از هفته نامه به روزنامه نقشی تاثیرگذار داشته، سپاسگزاری نموده و امیدواریم اضافه شدن این روزنامه تاثیر مثبتی در فضای رسانه ای و فعالیت حرفه ای ما داشته باشد.

به گزارش سلام دنا؛ پیش بنی می شود در نیمه دم اسفند، فعالیت رسمی روزنما در استان های جنوبی کشور آغاز شود.

فایل دانلود در لینک زیر

pdfrouz13-all

pdfrouz13-1

pdfrouz13-2

pdfrouz13-3

pdfrouz13-4

pdfrouz13-5

pdfrouz13-6

pdfrouz13-7

pdfrouz13-8

Share
برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php