تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۵ ب.ظ
گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمد
گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال آینده گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ این استان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال آینده گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ این استان انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سلام دنا؛ هوشنگ صیدالی اظهار داشت: این استان دارای یک هزار و ۷۰۰ روستا بوده که از این تعداد ۷۰۰ روستا بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند که با تدابیر اندیشیده شده و براساس قانون کار مطالعه گازرسانی به این روستاها انجام شده است.

وی از در دست اجرای گازرسانی به ۵۱ روستای استان خبر داد و گفت: با بهره‎برداری از این پروژه‌ها ۱۲۰۰ خانوار با جمعیتی افزون بر ۴۲۰۰ نفر از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

صیدالی با بیان اینکه با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها تعداد روستاهای گازرسانی شده استان به ۵۶۸ روستا می‌رسد افزود: هم اکنون ۱۲ پروژه  گازرسانی از جمله فاز اول پروژه گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک فعال است.

وی با بیان اینکه امکان گازرسانی به تعدادی از روستاهای استان به سبب عدم برخوردای از جاده مناسب وجود ندارد گفت: حدود ۱۷ روستای منطقه زیلایی از جمله این موارد است که عملا امکان گازرسانی به آنها وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تردد ماشین آلات سنگین در جاده‌های این روستاها امکان‌پذیر نبوده و امکان اجرای خط لوله گاز نیز وجود ندارد اظهار کرد: بررسی و مطالعه می‌کنیم تا از روش‌هایی مثل طرح انرژی خورشیدی به این روستاها خدمات‌دهی شود.

انتهای پیام/تسنیم

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php