تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۳ ق.ظ
برگزاری پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی ” رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد
برگزاری پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی ” رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی ” رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی سلام دنا؛ رضا خردمند اظهار داشت: پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی ” رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در دهه کرامت و در مردادماه برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره با شرکت ۸ گروه از گروه‌های نمایشی کشور برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنجمین جشنواره ملی “آئین‌های نمایشی ” رضوی به مدت ۴ روز و با اجرای نمایش‌های خیابانی در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار می‌شود.

خردمند خاطرنشان کرد: در دهه کرامت در مردادماه ۸ جشنواره رضوی به صورت استانی در شهرستان‌های یاسوج، گچساران، باشت، دهدشت، چرام، سی‌سخت، لنده و بهمئی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: جشنواره‌های رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره‌ی ائمه معصومین به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و شناسایی، معرفی و تجلیل از پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره‌ی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از دیگر اهداف برگزاری جشنواره‌های رضوی است.

انتهای پیام/تسنیم

Share
آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php