کد خبر : 21567
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
641 بازدیدs

مدیر آموزش و پرورش گچساران، مدیر نمونه کشوری شد+اسامی برگزیدگان تجارب برتر

مدیر آموزش و پرورش گچساران، مدیر نمونه کشوری شد+اسامی برگزیدگان تجارب برتر

در سی‌ و دومین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش کشور اسامی برگزیدگان تجارب برتر و مدیران موفق آموزش و پرورش اعلام شد.

در سی‌ و دومین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش کشور اسامی برگزیدگان تجارب برتر و مدیران موفق آموزش و پرورش اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی سلام دنا؛ در سی و دومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن همایش های برج میلاد در حال برگزاری است، اسامی برگزیدگان تجارب برتر اعلام شد.

۱٫ مهدی غزنور از شهرستان کوثر استان اردبیل

۲٫ ابوالفضل دقیق از ناحیه ۳ اصفهان

۳٫ عبدالکریم رستمی از ناحیه ۳ کرج

۴٫ علیرضا پناهی از شهرستان ایلام

۵٫ احمد رضالو از ناحیه ۴ شهر تبریز

۶٫ قهرمان نجف اشرف آباد از ناحیه یک ارومیه

۷٫ سید علیرضا سجادی از شهرستان جم بوشهر

۸٫ هومان جمالی از شهرستان چهارمحال و بختیاری

۹٫ محمود جلالی از شهرستان طبس استان خراسان جنوبی

۱۰٫ سید جواد قوامی‌نژاد از نیشابور

۱۱٫ محمدرضا معنوی از بجنورد استان خراسان شمالی

۱۲٫ سید بهادر موسوی از ناحیه ۲ اهواز

۱۳٫ سعید رضایی از شهر سمنان

۱۴٫ عبدالناصر حسین‌زایی از شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان

۱۵٫ زهرا پروازی مقدم از منطقه ۶ تهران

۱۶٫ محمدحسین عمارلو از طارم استان زنجان

۱۷٫ جمشید محمدصادقی از ناحیه ۴ شیراز

۱۸٫ محمد رضایی‌زاده از ناحیه ۴ قزوین

۱۹٫ محمود ملکی از ناحیه ۳ قم

۲۰٫ خالد علیپور از شهرستان زیبویه استان کردستان

۲۱٫ سعدی فتاحی از شهرستان پاوه استان کرمانشاه

۲۲٫ سید ظهیرالدین پورعلی حسینی از گچساران

۲۳٫ ستار فجوری از شهرستان مراوه تپه استان گلستان

۲۴٫ بهرام صفری از شهرستان رودسر استان گیلان

۲۵٫ اسدالله عباس‌زاده از منطقه یک خرم ‌آباد

۲۶٫ غلامرضا افسون از شهرستان سوادکوه استان مازندارن

۲۷٫ سید رحیم محمدی از ناحیه یک اراک

۲۸٫ کاوه برخورداری از شهرستان ملایر استان همدان

۲۹٫ منصور ارجمندی از ناحیه ۲ یزد.

مدیران موفق آموزش و پرورش شامل:

۱٫ محمدعلی صمدزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان عجب‌شیر از استان آذربایجان شرقی

۲٫ قهرمان اشرف نجف آباد مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه

۳٫ جاهد شجاع مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اردبیل

۴٫ کریم کمال مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر اصفهان

۵٫ پرویز نجفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد استان البرز

۶٫ جهانگیر مهری‌پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان دره شهر ایلام

۷٫ سید علی سجادی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم استان بوشهر

۸٫ مهدی امیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری

۹٫ سیدجواد قوامی نژاد مدیر آموزش و پرورش نیشابور استان خراسان رضوی

۱۰٫ محمدرضا معنوی مدیر آموزش و پرورش بجنورد از خراسان شمالی

۱۱٫ سید حسین سجادی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی

۱۲٫ فرهاد ممبینی مدیر آموزش و پرورش رامهرمز استان خوزستان

۱۳٫ حسن مظفری مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان

۱۴٫ سعید رضایی مدیر آموزش و پرورش سمنان

۱۵٫ یعقوب خسروی مدیر آموزش و پرورش شهر بم‌پور استان سیستان و بلوچستان

۱۶٫ هوشنگ میرشفیعی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۵ تهران

۱۷٫ مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک از استان تهران

۱۸٫ علی‌اصغر نجفی مدیر آموزش و پرورش اداره عشایری استان فارس

۱۹٫ علیرضا اسلامی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ قم

۲۰٫ خالد علیپور مدیر آموزش و پرورش شهر زیوه استان کردستان

۲۱٫ علی زنگی‌آباد مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان

۲۲٫ محمد جعفر نجفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرمانشاه

۲۳٫ سید ظهیرالدین سیدالحسینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد

۲۴٫ مسعود بیدل مدیر آموزش و پرورش کردکوی استان گلستان

۲۵٫ جمشید لاهوتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان لنگرود استان گیلان

۲۶٫ محمدرضا محمدی مدیر آموزش و پرورش علی‌گودرز استان لرستان

۲۷٫ سید محمد رسولی مدیر آموزش و پرورش قائم شهر استان مازندران

۲۸٫ سید رحیم محمدی نظام آبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اراک

۲۹٫ یوسف سعیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار استان همدان

۳۰٫ سیدهادی حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس و علی کارآموز مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز استان یزد اعلام شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آرشیو

css.php