تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۰ ب.ظ
توضیحات لدنی نژاد درباره قطعی آب بلوار باهنر یاسوج/ بروز مشکلات پیش‌بینی نشده‌در روند تامین آب خیابان‌های رجاء، ابن سینا و بخش از محلات ترمینال قدیم
توضیحات لدنی نژاد درباره قطعی آب بلوار باهنر یاسوج/ بروز مشکلات پیش‌بینی نشده‌در روند تامین آب خیابان‌های رجاء، ابن سینا و بخش از محلات ترمینال قدیم مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از صبر مردم در مدت زمان قطعی آب بیان کرد: به دلیل حجم بالای فرسودگی و هدر رفت آب باید این کار انجام می‌شد و همراهی و همکاری مردم در این زمینه بسیار کارگشا خواهد بود.

مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد گفت: قدمت سی ساله شبکه توزیع، هدر روی بالای آب در شبکه توزیع و وجود انشعابات غیرمجاز باعث ایجاد مشکلات متعدد در روند آبرسانی در  بلوار باهنر یاسوج شده بود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی سلام دنا؛ سیدعلی لدنی‌نژاد، با اشاره به اینکه شبکه توزیع آب این منطقه فرسودگی بالایی داشت، اظهار کرد: با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در زمینه تامین آب شرب این منطقه از شهر وجود داشت شرکت آب و فاضلاب اقدام به برنامه‌ریزی برای تعویض شبکه قدیمی این منطقه کرد.

وی خاطرنشان کرد: اصلاح و مرمت شبکه آب شرب منطقه باهنر و کوچه‌های اطراف آن توسط پنج پیمانکار به صورت همزمان انجام و تلاش شد که مشکلات مربوط به شبکه توزیع این منطقه برای همیشه حل شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اطلاع‌رسانی‌های لازم ۲۴ ساعت قبل از انجام عملیات برای مواجهه با قطع آب توسط صدا و سیمای استان صورت گرفت، تصریح کرد: متاسفانه در روند اجرای کار به‌دلیل فرسودگی بالای شبکه و عدم رعایت اصول فنی در اجرای شبکه اصلی و شبکه توزیع خیابان‌های باهنر مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای در روند تامین آب خیابان‌های رجاء، ابن سینا و بخش از محلات ترمینال قدیم به‌وجود آمد.

وی گفت: برای تامین آب شرب اهالی مناطق مورد نظر آبرسانی توسط سه دستگاه تانکر از اولین ساعات قطعی آب به صورت شبانه‌روزی در حال انجام است.

لدنی‌نژاد خاطرنشان کرد: اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شرب در این حجم نیازمند عزم جهادی بود و به همین دلیل تمامی مدیران و معاونین ستادی به صورت شبانه‌روزی و با تلاش و جدیت خاصی درصدد انجام این کار برآمدند.

وی با بیان اینکه روند مطالعه و تامین اعتبار مرمت شبکه توزیع منطقه بلوار باهنر و خیابان‌ها منشعب به آن طی دو ماه انجام شد، عنوان کرد: در همین مدت بیش از ۸ کیلومتر از شبکه توزیع این مناطق با اعتباری بالغ بر ۵۵۰۰ میلیون ریال انجام شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از صبر مردم در مدت زمان قطعی آب بیان کرد: به دلیل حجم بالای فرسودگی و هدر رفت آب باید این کار انجام می‌شد و همراهی و همکاری مردم در این زمینه بسیار کارگشا خواهد بود.

لدنی‌نژاد با تقدیر از تلاش‌های پرسنل و کارکنان آبفای شهری استان و شهر یاسوج در این مدت عنوان کرد: با نصب اصولی و اصلاح شبکه توزیع آب در این مناطق بخش زیادی از مشکلات مربوط به آب شرب در این مناطق برطرف خواهد شد.

منبع: فارس

Share
 1. محمد   مرداد ۱۰, ۱۳۹۴  

  خدا وکیلی من به عنوان شهروند دیشب تا ساعت ۴صبح که بیدار بودم در کنار بچه های آب و فاضلاب وحتی مدیر عامل این شرکت حضور داشتم و بینی بین الله زحمات فراوانی کشیدند و بی انصافی است کسی بگویید کاری انجام نمی دهند واقعا تلاش کردند و اجرشان با خداست.

  • رجا 3   مرداد ۱۱, ۱۳۹۴  

   فکر کنم خیلی بیکار بودی ….

 2. ابن سینا   مرداد ۱۱, ۱۳۹۴  

  کجا وضعیت بهتر شده اتفاقا وضعیت خیلی هم بد تر شد.یک هفته اب نداریم
  خیلی راحت اظهار نظر می کنید بهتر شد.

 3. ناشناس   مرداد ۱۲, ۱۳۹۴  

  جناب لدنی
  بنده ساکن رجا ۳ هستم قبلا فشار اب خیلی خوب بود متاسفانه
  حالافقططبقه همکف می توان استفاده کرد انهم بافشار بسیار ضعیف

 4. رجا3   مرداد ۱۳, ۱۳۹۴  

  با سلام مجدد پایگاه خبری سلام دنا

  مشکلات قطعی و افت فشار اب همچنان ادامه دارد .روز ها کلا اب قطع شب ها همه یه قطره

 5. رجا3   مرداد ۱۳, ۱۳۹۴  

  مدیر عامل کجا بود ساعت ۴ صبح……………..

آخرين اخبار
پر بحث ترين
css.php