موجی از امید در میان دلسوزان انقلاب با یک انتخاب هوشمندانه / دانشی فردی خدمتگزار

موجی از امید در میان دلسوزان انقلاب با یک انتخاب هوشمندانه / دانشی فردی خدمتگزار

یادداشت/ علی نگین تاجی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در حکمی سید علی محمد دانشی از چهره‌های خوشنام و با سابقه انقلابی را به عنوان مشاور عالی خویش انتخاب کرد. این انتخاب هوشمندانه استاندار خدوم و انقلابی به مذاق برخی خوش نیامده و از روی بغض و کینه و حسد دست به تخریب چهره انقلابی و دلسوز

محتوای غنی و پرداختن به مسائل اساسی جامعه به رسانه هویت می دهد/ ضرورت تشکیل اتاق فکر رسانه ای در استان

محتوای غنی و پرداختن به مسائل اساسی جامعه به رسانه هویت می دهد/ ضرورت تشکیل اتاق فکر رسانه ای در استان

امین درخشان کارشناس ارشد رسانه در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار، تحلیلی مختصر از توجه به محتوای غنی، خلاقیت و آنچه هویت به رسانه می دهد و همچنین ضرورت اتاق فکر رسانه ای در استان و از طرفی امیدورای به آینده رسانه ای استان مطرح کرد و بیان کرد : روز خبرنگار فرصتی است مغتنم

نگاهی به آثار و خدمات بهمن علا الدین

بهمن علاءالدین در طول حیات خود منشاء خدمات ارزنده ای به ایل و تبار خود بود. وی اگرچه در عرصه عمومی کمتر حضور یافت و با اینکه آثار بسیاری نیز روانه بازار هنر ننمود اما به جرات میتوان گفت در خلوت و تنهایی خود و فارغ از هرگونه میل مادی و دنیوی با آثاری انگشت شمار از جمله کسانی بشمار میرود که بیشترین تاثیرگذاری را بر حوزه فرهنگ و هنر ایل بختیاری داشته است.

پاسخگوی یخچال سوخته‌ی پیرزن محروم کیست؟

تلخ‌تر از همه دیدن اندوه پیرزنی است که یخچال خود را به‌دلیل نوسانات برق، آن هم در این شرایط سخت اقتصادی که خانوادهای زیادی به‌زحمت لباس مدرسه‌ی فرزندان خود را تهیه می‌کنند، ازدست داد! به‌راستی، پاسخگوی یخچال سوخته‌ی پیرزن اندوهگین کیست؟

چگونه یک نامه اداری بنویسیم(۲)

نگارش نامه پیش از آنکه حاصل مهارتهای الگوبردار باشد، نتیجه ذوق و ممارست در نوشتن است، آنچه که پیش روی شماست بخش دوم مقاله ای است که توسط همکارمان آقای محمود رنجبر مدیر محترم فرهنگی و فوق برنامه و کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی تهیه شده است. تقسیم بندی های این مقاله بر اساس تجارب نویسنده و برخی منابع نظیر «شیوه نامه نویسی» است. نویسنده در این مقاله سعی دارد پس از بررسی نامه نویسی، به شیوه های گزارش نویسی و بخشنامه نویسی بپردازد. در این راه نیز امیدوار است خوانندگان محترم با طرح نظرها و پیشنهادهای خود وی را یاری دهند.

چگونه یک نامه اداری بنویسیم(۱)

نامه های اداری نقش اساسی در بیان مفاهیم بهره وری در هر سازمانی را به عهده دارند . در واقع با تحلیل محتوایی نامه های یک اداره می توان نقش آموزش ، سازماندهی ، هدف گذاری و …. را بازیابی کرد. بی شک کسانی که در طول روز با سازمانها در ارتباط هستند ، نامه های متعددی را دیده اند ، بخش قابل توجهی از این مکاتبات اداری فاقد طرح مناسب و حتی در بسیاری مواقع پیچده و نامفهوم است .

آخرین اخبار

css.php