درباره سلام دنا

پایگاه خبری – تحلیلی سلام دنا؛ اولین خبر شروع به کار خود را در دوم آذر ماه ۱۳۹۲ بر روی خروجی خود قرار داد. در ابتدا تلاش نمودیم تا زمان دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تیم تخصصی خود را در سه زمینه اخبار / فناوری/ سلامت آماده نماییم که در نهایت و پس از دریافت مجوز انتشار خود به شماره ۴۸۶۶/۹۴ در تاریخ ۱۱خردادماه۱۳۹۴ حیطه فعالیت تیم سلام دنا نیز افزایش پیدا کرد.

سلام دنا؛ تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد و همچنین با تاکید بر مشی کاملا مستقل این پایگاه خبری آموزش عمومی و فرهنگ سازی بالاخص در حوزه سلامت را سر فصل اصلی کار خود عنوان می کنیم.

مشی رسانه‌‌ای این سایت، خبری – تحلیلی خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

نگاه مستقل و علمی – تخصصی ما به مسائل و اخبار به معنای خنثی بودن این مجموعه نیست! بلکه نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان بالخص در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و سلامت را وظیفه ذاتی خود می‌پنداریم و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می کنیم.

تاکید ما براین است که هرگز اخباری که با ارزش ها، اعتقادات و باورهای دینی – مذهبی ما مغایریت داشته باشد را منتشر نخواهیم کرد و حفظ وحدت بالاخص در استان های جنوب کشور با توجه به تنوع قومیتی از اولویت های مورد نظر ما خواهد بود.

تحریریه سلام دنا؛ همچنین می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید. همچنین با هدف شفاف سازی  و ارتباط راحت تر مردم عزیزمان با مجموعه سلام دنا؛ اعضای تحریریه و مدیران مجموعه را در زیر درج می کنیم:

صورت‌بندی تحریریه به شرح زیر است:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: مالک مجیدی کُرایی

همکاران حوزه سایبر و  فنی و پاسخ به سوالات رایانه ای: سید محمد جعفر تقوی سوق/ جواد قیصری/ احمدخلیل فر

طراح لوگو: سید فرود عباسی

همکاران حوزه تخصصی پزشکی: دکتر رضا چمن/ دکتر اورنگ ایلامی/ دکتر صدراله محرابی/دکتر سید حسام الدین نبوی زاده

سایر همکاران….. در حال بروز رسانی

آخرین اخبار

css.php